OEEKOI Polka Точка Точка TPU Мека Корица дело За Samsung Galaxy Xcover 2 S7710 Телефон Случај Слободни

OEEKOI Polka Точка Точка TPU Мека Корица дело За Samsung Galaxy Xcover 2 S7710 Телефон Случај Слободни

DEN 91.00
DEN 95.52
 

Тековен
Количина на стоки


Топла Polka Точка TPU Случај За Samsung Galaxy Xcover 2 S7710
Опис
- Специјализирани за Samsung Galaxy Xcover 2 S7710.
- Боја : Зелена,Портокалова,Црвена,Бела,Бела multicolor точка.
- Материјал : TPU.
- Уникатен дизајн овозможува лесен пристап до сите копчиња, контроли и порти
- Обезбедува одлична заштита од гребнатини, нечистотија, и други секојдневни оштетувања
- Додаток Само. Телефонот Не Се Вклучени.
Известување
Pls оставете порака за да ни каже бојата и количеството што го сакате ,или ние ќе ги испрати по случаен избор.pls љубезно ве молиме да се разбере.

Други карактеристики

дизајн:
Геометриски,Слатки,Шарени
Бренд Име:
OEEKOI
Карактеристики:
Polka Точка Случај
Тип:
Половина завиткани Случај
Големина:
4 Inch
Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Samsung
мека случај за galaxy xcover 2 s7710:
Polka Точка Случај
Pcakage:
opp
is_customized:
Yes
Материјал:
TPU
Број На Модел На:
За Samsung Galaxy Xcover 2 S7710

Најдобри понуди