1 Handlebar Кочница Спојки Господар Цилиндар Показател За Хонда VTX1300 CMX250 VTX1800 VT750 Сенка Јамаха XV19 XVS11 XVS1300 XVS650

1 Handlebar Кочница Спојки Господар Цилиндар Показател За Хонда VTX1300 CMX250 VTX1800 VT750 Сенка Јамаха XV19

DEN 2644.00
DEN 2783.52
 

Тековен
Количина на стоки


Мото Додатоци Препорачуваме Објекти -
Овој Производ Детали
Опис :
Спецификација :
Материјал : Алуминиум
Боја : Црна
Тип : Лево И Право
Тежина : 1.3 Кг
Количина : 2 buc (лево и десно)
Огледало тема : 10мм
Создаден големина : 14mm
Големина : Како се покаже слика
Универзална одговара за 1 инчен Мотоцикл Кочница Handlebars(25мм) За Харли Јамаха Kawasaki Suzuki Хонда Ducati Aprilia BMW
Fitment :
За Хонда Steed 400/600 VT600 СЕНКА 400/750 Магна 250/750 VTX1300 CMX250 VTX1800 VT750 Сенка
За Јамаха XV19 XVS11 XVS1300 XVS650 Suzuki Kawasaki Харли
Пакетот вклучува :
1 X Лево или Десно за Хидраулични Сопирачки Господар Цилиндар
Топло Прашува :
Поради монитор и вистинските снимање на осветленоста и други причини, ќе има одредена боја разлика.
Конечната боја ве молиме погледнете ги нашите актуелни стоки. Ве молиме да знаат ова пред да го купат тоа. Ви благодариме !
Ние брод на објектот преку воздухопловната, и за испорака тоа ќе потрае околу 14-60 дена за испорака на друга држава. Ве молиме љубезно ве молиме да ги проверите пред да се донесе на објектот дали може да почека за тоа. Ве молиме не се отвори случај или остави лош повратни информации за нас пред да контакт. Ние навистина ќе го ценат тоа.
Ако имате проблеми со следново прашање ве молиме Контактирајте со Нас веднаш ! Вие не задоволство објектот квалитет Точка не одговара на вашиот мотоцикл совршен Објектот не може да се постигне вашите очекувања објектот arriver бидат скршени да не примите објектот Парцели Изгубиле Добие погрешен точка
Ве молиме, не грижете се !!!
Ние сме искрени дилери ,ние ќе се трудиме да ги реши сите ваши проблеми додека сте задоволни.
Ве молиме не го прават подолу акција пред да Контактирате со Нас на : оставете неутрален/негативна повратна информација 1, 2, 3 низок степен на Повратни информации со Отворен спор
Ако имате било какви видови на проблемот за цел можете да контактирате со нас

Други карактеристики

Објектот Висина:
1inch
Бренд Име:
NUOXINTR
Име На Модел:
Кочница Спојки Господар Cylinde
Објектот Ширина:
1inch
Специјални Функции:
Handlebar Предна Кочница Спојки Господар Цилиндар
Објектот Должина:
1inch
Тип На Објект:
Јажиња & Кабли
Материјал Тип:
Алуминиум
Објектот Дијаметар:
2.5cm
Објектот Тежина:
1.15kg
Потекло:
Кина (Копно)
боја:
Црна
Карактеристики:
Nordson

Најдобри понуди