9 Велур ткаенина боја ролери за Вода-базирани метална боја БЕСПЛАТЕН превозот | 230mm Овча уметник слој ѕид ролери алатки

9 Велур ткаенина боја ролери за Вода-базирани метална боја БЕСПЛАТЕН превозот | 230mm Овча уметник слој ѕид

DEN 1167.84
 

Тековен
Количина на стоки


9" Велур ткаенина боја ролери за Вода-базирани метална боја БЕСПЛАТЕН превозот | 230mm Овча уметник слој ѕид ролери tools.

Други карактеристики

Примена:
Боја Алатка Поставува
Број на Парчиња:
1
DIY Материјали:
Боја & Украсување
Пакет:
Случај
Број На Модел На:
NS91
Тип:
Боја Ролери

Најдобри понуди