95*67*30мм цевка светлина ЛЕР песна светлината алуминиум профил кружни цевки радијатор Големи сончоглед топлина мијалник Цевка светилка за ладење

95*67*30мм цевка светлина ЛЕР песна светлината алуминиум профил кружни цевки радијатор Големи сончоглед топлина

DEN 486.00
DEN 528.00
 

Тековен
Количина на стоки


Други карактеристики

Пакет:
Yes
Линии:
Никој
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
Yes
Примена:
Напојување
Број На Модел На:
95*67*30мм цевка светлина ЛЕР песна светлината алуминиум профил
Тип:
Heatsink
Heatsink Материјал:
Алуминиум
Бренд Име:
MoreSunsDIY
Фан Големина:
95*67*30мм цевка светлина ЛЕР песна светлината алуминиум профил

Најдобри понуди