2 парчиња/многу вистински сребро 925 нараквици за жените уникатен накит животинско пчела шарм топла нови производи за година накит S061H15

2 парчиња/многу вистински сребро 925 нараквици за жените уникатен накит животинско пчела шарм топла нови производи

DEN 1233.00
DEN 1450.56
 

Тековен
Количина на стоки


Реден број : S061 Стил : Европската Бренд CM Стил Материјал : Вистински 925 sterling silver Печат : S925 Дупка Големина : 4.4 mm Производ Големина : 24.6*16.6*7.1 мм Сертификат : Тежина : 3.6 g
1. Ве молиме не го носат кога перење, туширање, капење, спиење, и потење.
2. Го стави во торба или кутија кога не се носи.
3. Да се чува далеку од било течност, хемикалии и козметика.
4. Носат внимателно, тоа може да се скршени или изгуби камен кога ќе падне на земјата.
5. Тоа може да се гребење или лабава камен при триење со други накит.
6. Мали парчиња, треба да се чуваат подалеку од деца.
1. Сите производи во нашата продавница 100% гарантира 925 sterling silver со висок квалитет.
2. Ако лажни,ние ќе рефундирање на 3x Пари Назад до тебе и нема да се бара предмети назад.
3. Погрешно предмети, исчезнати предмети, ве молиме да обезбеди јасни слики контактирајте со нас во рок од 3 дена ,ние ќе го замени или да организира наплата за вас.
4. Промена на дизајн или да се врати ставки затоа што на купувачот причина, ве молиме бидете сигурни да се поврзеш со нас во рок од 7 дена, Купувачот треба плати се врати превозот трошок и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба.
5. Квалитетот проблем, ве молиме бидете сигурни да се поврзеш со нас во рок од 7 дена и да се обезбеди јасни фотографии. Да надмине 7 дена или одбие да обезбеди фотографии, ние не ќе ја преземе одговорноста.
6. Пред да се отвори расправа, или остави негативни повратни информации, ве молиме контактирајте со нас однапред, ние ќе се направат напори да се реши проблемот. Ви благодарам многу за вашата соработка!

Други карактеристики

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Шарм Тип:
Животни
Бренд Име:
GW
Број На Модел На:
S061
Материјал:
Метал
Метали Тип:
925 Sterling silver
Употреба:
Посебни DIY Шарм Мушка Подарок за Мајка, Сопруга, Деца Семеен Пријател
Пакет:
1 компјутер/пластична кеса
Материјал:
вистински 925 sterling silver
објектот стил:
вистински sterling silver .925 нараквици за жени
Објектот Статус:
FTY Гаранција за Квалитет,FashionDesign,Исклучителен Подарок
испорака:
Бесплатен Превозот преку Кина, Воздухот Mail
Земја на потекло:
Кина,Yiwu
Применливи повод:
Божиќ, на Вљубените, Роденден, Свадба Годишнината ден подарок
Применливи Толпата:
Жени, Љубовници, Деца, Сестра, Сопруга, Девојка

Најдобри понуди