Модел Тули Висока Температура Отпуштање 1/35 Црвена Тула 50Pcs/Set DIY Песок Табела Изградба на Воени Модел Сцена Додатоци

Модел Тули Висока Температура Отпуштање 1/35 Црвена Тула 50Pcs/Set DIY Песок Табела Изградба на Воени Модел

DEN 192.00
 

Тековен
Количина на стоки


Работата Демонстрација
Ова е модел на 1/35 смола војник.
Прво, користете клешти да се отстранат некои од вишокот дел. Смола Модел Собранието Упатство
Подготвени за материјалот што собранието модел и алатки.
Потоа користете Молив Острилка префинетост. Ве молиме picky купувачи претпазливи купи.5mm производот е чиста рачно изработени, дел од тула во висока температура на печка оган ќе се произведе надвор боја, има малку криви, нерамна боја, рачно изработени кога поединечни тули ќе се водат за исчезнати Агол пукнатини, умот ве молиме купи претпазливо. Двете ве Молиме наведете ги вашите посебни барања во ЦЕЛ БЕЛЕШКИ ДЕЛОТ кога ќе се направи исплата.
Се обрне внимание на : Ако смола е свиткана или warped, можете да ги ставите во топла вода за неколку секунди и нежно се наведнуваат тоа врати во форма. Здраво, драги клиент! Ве молиме да обрнете посебно внимание! ! ! Сите стоки се unassembled смола делови. Океј, па ние може да ви даде моделот применуваат боја. ПРЕВОЗОТ 1. Време На Испорака
1. Се обрне внимание на : Ако смола е свиткана или warped, можете да ги ставите во топла вода за неколку секунди и нежно се наведнуваат тоа врати во форма.
Користи истиот метод за да се намали други делови.ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето,ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. не се продава готови производи! ! ! Производот Сликата е на готовиот производ како референца.Големина : Црвена тула 10mm X5mm X2. Ние НЕ бродот до исплата е расчисти.Ние можеме да ви помогне да се реши проблемот.УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.Нарачки обработени во рок од 2-3day на плаќање проверка. Вкупниот Износ што се Должи, вклучува конечната цена плус S&H (на Превозот и
Ракување).
Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина.
Почитувани купувачот сакам уште еднаш да прогласи дека сите смола модели може да постојат мали пропусти. Постојат пријави се на купувачот одговорност.Поради акции статус и временски разлики,ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв availabale складиште за брза испорака.

Други карактеристики

Тип:
Тули
Пол:
Унисекс
Материјал:
Глина
Количината на Предмети во Собата:
50
Скала:
1
Предупредување:
Мали употреба под надзор на старател
Возраст Опсег:
> 14 години
Тема:
Згради
Број На Модел На:
Тули

Најдобри понуди