10PCS/МНОГУ SN65LVDS94DGGR SN65LVDS94 TSSOP нови&оригиналниот со најдобар квалитет на електронски ic комплет за во парк

10PCS/МНОГУ SN65LVDS94DGGR SN65LVDS94 TSSOP нови&оригиналниот со најдобар квалитет на електронски ic комплет

DEN 1710.00
DEN 1800.00
 

Тековен
Количина на стоки


Други карактеристики

Тип:
Регулатор На Напон
Напон:
Стандард
Број На Модел На:
SN65LVDS94DGGR
is_customized:
Yes
Температурата На Работа:
Стандард
Примена:
компјутер
Моќ Дисипација:
Стандард
Состојба:
Нови

Најдобри понуди