Елементот Z-Тактички U94 Стил Тактички PTT За YaeSu 1 Игла за Тактички Слушалки Z113 EX113

Елементот Z-Тактички U94 Стил Тактички PTT За YaeSu 1 Игла за Тактички Слушалки Z113 EX113

DEN 863.52
 

Тековен
Количина на стоки


Молиме забележете : Ние не сме одговорни за царинска confiscations или казнување поради дестинација земја за локалните Закони или прописи. Воздухот Mail : 15-60 работни дена (зависи од дестинацијата и други фактори)
2.
Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден.
Ако не е, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да работат на проблеми од позитивно. EMS : 8-20 дена
4. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими.
3) Некои објекти може да бидат скршени предизвикана од неправилна употреба, ние сме секогаш среќни да понуди било корисно поправка услуга.

Други карактеристики

Тип:
Додатоци

Најдобри понуди