skylarpu 3.5 инчен LCD екран За Garmin nuvifone M10 M10E LCD Дисплеј Панел Бесплатен превозот

skylarpu 3.5 инчен LCD екран За Garmin nuvifone M10 M10E LCD Дисплеј Панел Бесплатен превозот

DEN 1622.40
 

Тековен
Количина на стоки

Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО. Ние не uarantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен.5" инчен LCD екран За Garmin nuvifone M10 M10 E LCD Дисплеј Панел Бесплатен превозот
Големина : 3.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина.5 " инчи
Број на модел : nuvifone M10 LCD екран
Статус : оригиналниот
Ние сме LCD Веледрогеријата од Кина,ве молиме vist нашата компанија веб-сајт за да
понатамошни информации.
Гаранција & Одржување :
Ние нудиме 1 месец бесплатно замена. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ние исто така, обезбеди 12 месеци бесплатно одржување. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.

Други карактеристики

Компатибилен Бренд:
Универзална
Бренд Име:
skylarpu
Екран Тип:
Отпор На Екранот
Големина На Екранот:
Број На Модел На:
M10
Тип На Производ:
Таблета LCD
siez:
3.5 инчен
Резолуција (пиксели):
800*480
Панел Тип:
nuvifone M10 LCD екран
КОЛИЧИНА:
200 парче

Најдобри понуди