Feeshow Девојки Chiffon Чипка Цвет Девојка се Облекуваат Принцеза Церемонија Свадба Деверуша Роденден Деца Облека се Облекуваат SZ 4-14Y

Feeshow Девојки Chiffon Чипка Цвет Девојка се Облекуваат Принцеза Церемонија Свадба Деверуша Роденден Деца

DEN 738.00
DEN 899.52
 

Тековен
Количина на стоки

Сите нарачки обработени во рок од 48 часа по уплатата верификација. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.0"/125cm 14 14 33. (Освен некои земји и APO/FPO) Сите производи што се на залиха ,ве молам само да се купи. Препорачана Големина за Деца на Градите, Половината се Облекуваат Должина 4 4 24. (Мерења прикажани во големината на табелата се однесуваат на објектот мерења, не тело) Ознака Бр.0"/105cm 10 10 29. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.0"/130cm
Пријателски Совети : големината се мери со раце, ве молиме оставете мала грешка на мерењето. Ако вашиот мерење лебди помеѓу две големини, совети за изборот на поголем големина.
Големина : 4-14/Таг #4-14 (ве МОЛИМЕ проверете вистинските мерење за да се избере вистинската големина)
Големина на Табела : предложениот возраст и висина е само за вашиот референца. Чипка рамо ремени, скриени назад патент затворање. Ве молиме бидете сигурни дека вашето име и адреса се во право во aliexpress,погрешна адреса или име случај ruturn или не добиете ќе биде купувачот одговорност. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел број. Фото боја може да биде малку различен од вистинскиот производ поради боја приказ на различни монитори.
Плаќање Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Совршен за партија, свадба, церемонија, роденден или други специјални прилики. Цветни чипка врвот bodice, ruched high-waisted дизајн. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.0"/118cm 12 12 31. Време на испорака : (просечна пристигнување време за вашиот референца)
Наплата и Враќање Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката,можете да платите ни лесно следете ги Зачувам процес. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.
Сет Вклучуваат : 1 Pc Фустан
Состојба : Нова со ознака
Материјал : Полиестер, Chiffon
Фустан Должина : Должина На Подот
Карактеристики : Девојки Chiffon Принцезата Свадба Се Облекуваат.

Други карактеристики

Дете НИ Големина:
4T, 6, 8, 10, 12, 14
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Бренд Име:
FEESHOW
Фустани Должина:
Глуждот Должина
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Јака:
V Деколте
Силуета:
Бал
Материјал:
Полиестер,Voile
Sleeve Стил:
Редовни
Вграден Градник:
No
Декорација:
Вез
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Стил:
Европски и Американски Стил
Шаблон Тип:
Печати
Број На Модел На:
10028999
Возраст:
4-14 година
Материјал:
Полиестер, Chiffon
девојки лето облечи:
за партија, свадба, церемонија, роденден

Најдобри понуди