Gdstime 3Pin DC 12V 6cm 60x60x10mm Компјутер PC Brushless Кулер за Ладење Вентилатор 60mm x 10мм 6010

Gdstime 3Pin DC 12V 6cm 60x60x10mm Компјутер PC Brushless Кулер за Ладење Вентилатор 60mm x 10мм 6010

DEN 359.52
 

Тековен
Количина на стоки


Gdstime DC 12 V 60x60x10 MM Brushless Вентилаторот за Ладење 3 Pin
Опис На Производот :
Параметри :
Димензии : 60x60x10mm
Конектор : 2510-3 Pin
Номинална Напон : DC : 12 V
Номинална Струја : 0.16±10% Amp
Номинална Брзина : 3000±10%вртежи во минута
Проток на воздух : 13.8 CFM
Бучава : 24±10%велика британија
Имајќи Тип : Ракав
Живот : 35000 часа
Кабел Lenght : 25cm
Тежина : 24g/еез
Пакет содржи : 1 парче/Многу
Совети : Ние снабдување Видови на Навивачите, ако треба и други предмети, ве молиме оставете ме порака, различни големини, бои и конектори!
Производ Изложба :

Други карактеристики

Тип:
Фан
Heatsink Материјал:
Бакар & Алуминиум
Бренд Име:
gdstime
Примена:
Компјутер Случај
Број На Модел На:
GC6010S12V3P-1G
Линии:
3 Линии
конектор:
2510-3P
Cerfiticate:
CE&ROHS
Должина на кабел:
25cm
Имајќи:
Поаѓајќи Од Ракав
Материјал:
Пластични
живот:
35000H
номинална брзина:
3000±10%вртежи во минута
Големина:
60x60x10mm
Број На Модел На:
GDT6010S12V3P
Volt:
12v

Најдобри понуди