STARPAD За Општа намена и висок квалитет за Chery делови Тркала завртка завртки трговија на големо,Бесплатен превозот

STARPAD За Општа намена и висок квалитет за Chery делови Тркала завртка завртки трговија на големо,Бесплатен

DEN 432.00
 

Тековен
Количина на стоки

Во однос на пакување : ние може да се промени на пакетот за намалување на тежината и одржување на превозот на безбедноста зависи од различни стоки. Испорака : 1,во СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Ние исто така снабдување други предмети за истата серија на производ, можете да проверите и да се избере од листата подолу. Контактирајте Ме : Ако постои било каков сомнеж или проблем за стоката,ве молиме не само што ми даде Негативен Фидбек. Или изборот ЕМС или другите. Уживајте во вашата шопинг. 5,Ние само брод да се потврди цел адреси. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. По двете тебе и мене потврди проблеми. Нашата цел е задоволството на клиентите! Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.Овие трошоци не се вклучени во точка цена или превозот цена. 3,Општо земено, ние ќе ги искористиме Кина Пост Воздух Mail. И, ве покануваме да ни даде ПЕТ Ѕвезди Позитивни Повратни информации.Firtly,ве молиме да ми нуди вашата цел број, а потоа ми нуди проблемите детали порака и јасен доказ. Ве молиме имајте на стоки кои се неискористени и добар пакување состојба. Ви благодарам многу. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. И ако сакате подобро превозот начин, pls дозволете ми да знам, ние ќе го промени, и товарни полнење, исто така, треба да се промени. Плаќање : да ја прифатиме Alipay, Запад Унија. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Ние ќе рефундирање на вашите делови или на сите вкупниот износ. Политика на враќање : Ако имало било производ проблеми, Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати стоката се врати од денот кога сте го добиле нашите предмети. (Освен некои земји и APO/FPO) 2,Наредби обработени навремено по плаќање на проверка. И, ве молиме контактирајте со мене од Aliexpress прво, и дозволете ми да знам деталите, а потоа ние ќе се обиде да го реши проблемот за вас како е можно поскоро.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Ореви & Завртки
Бренд Име:
STARPAD

Најдобри понуди