Прекрасен Африкански Монистра, Накит Сетови Нигериската Свадба Африкански Кристал Монистра Накит Поставите HD1582

Прекрасен Африкански Монистра, Накит Сетови Нигериската Свадба Африкански Кристал Монистра Накит Поставите

DEN 1824.00
DEN 2606.40
 

Тековен
Количина на стоки


Други карактеристики

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердан/Нараквица/Обетки
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Материјал:
Кристално
Повод:
Свадба
Метали Тип:
Злато Позлатен
Обликотшема:
Растенијата
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки/Хривнија
Број На Модел На:
HD1582
Должина на Ѓердан/Хривнија:
18(Првиот Ред)/8
Повод:
Партија
боја:
Кралска Сина/Злато
Големина на монистра:
6mm
is_customized:
Yes

Најдобри понуди