PIASINI V4.3 Инженеринг Господар Сериски Suite ЕКИ Програмер Активирана (JTAG-BDM - К-линија-L-line) PIASINI V4.3 За Мулти-бренд Автомобил

PIASINI V4.3 Инженеринг Господар Сериски Suite ЕКИ Програмер Активирана (JTAG-BDM - К-линија-L-line) PIASINI

DEN 5183.52
 

Тековен
Количина на стоки


PIASINI V4.3 Инженеринг Господар Сериски Suite ЕКИ Програмер Активирана (JTAG-BDM - К-линија-L-line) PIASINI V4.3 За Мулти-бренд Автомобил
Супер Сериски suite Piasini инженеринг v4.3 Мастер Верзија 1.PIASINI Опис 1.PIASINI Господар v4.3 е целосен комплет на PIASINI и мастер верзија.тоа ги вклучува сите функции во листата на следниве тоа може да прочитате сите депонија на чип со бин датотека.и можете да пишувате или да ја уредите оваа депонија со себе. 2.Ве молиме да го користите Windows XP или Windows 7 32bi ts systerm кога ќе се поврзете. 3.Ве молиме Disconenct Интернет и да го Затворите Антивирусен софтвер кога се користи. 4.Ве молиме Не го Ажурирате ,во спротивно тоа ќе се оштетени,само испрати назад до нас поправка. 2.PIASINI Карактеристики JTAG - BDM-К-линија - L-линија RS232-МОЖЕ-автобус Читај/пишувај програмер Проверката корекција инкорпорирани за Server on-line надградби и безбедносни истражување Нови Ecus имплементација бесплатно 3.PIASINI Функции : PIASINI Господар v4.3 е целосен комплет на PIASINI и мастер верзија.тоа ги вклучува сите функции во листата на следниве тоа може да прочитате сите депонија на чип со бин датотека.и можете да пишувате или да ја уредите оваа депонија со себе. PIASINI Роб v4.3 е целосен комплет на PIASINI и роб верзија,тоа ги вклучува сите функција како господар верзија,но тоа може само да се чита дел депонија на чип со криптирате датотека,оваа депонија е само за претворање на датотека и треба да се испрати депонија да професија друштво за претворање на датотека. 4.PIASINI Пакет, Вклучувајќи : 1 x Алатка Торба 1 x Уред Сериски Suite V3.0 HW 1 x ШВ Piasiniengineering Suite 1 x USB Кабелот 1 x Напојување 110-220 V/13.5 V 1 x Dongle заштита 1 x OBD кабел стандард(само за форд и mazda) 8 x Општи цели кабли
За активирање на piasini господар ИСТОК,купувачот може да го активирате себе ,ве молиме следење на настава :

Други карактеристики

Тип На Објект:
Код Читатели & Алатки За Скенирање
Хардвер Верзија:
Најновата Верзија
Јазик:
Англиски
Бренд Име:
XTYDIAG
Верзија На Софтвер:
Мастер Верзија V4.3
Ажурирање На Софтвер:
Yes
Специјални Функции:
ЕКУ Чип Тунинг Алатка
Име На Модел:
PIASINI Сериски Suite
верзија:
Мастер Верзија V4.3
функција 1:
Прочитајте & Напишете ЕКИ Програмер
Карактеристика 2:
Целосен Комплет Сериски Suite Инженеринг
функција 3:
Сеопфатна Дијагностичка Алатка
Применлив модел:
Мулти-Бренд Автомобили
боја:
Црна
по продажба на услуги:
Понудени
Гаранција:
3 години гаранција
Пакет:
Стандардна Картонска Кутија

Најдобри понуди