2017 Нова Специјална Понуда Ув Гел за Нокти Убавина 7pcs Ув Помине Акрилик Комплет Впие Off (5colors+1top+1base) Ibdgel Сјај

2017 Нова Специјална Понуда Ув Гел за Нокти Убавина 7pcs Ув Помине Акрилик Комплет Впие Off (5colors+1top+1base)

DEN 1048.00
DEN 1344.00
 

Тековен
Количина на стоки

Превозот цена beared од страна на клиентите, Ние може да припејд тоа. Ние се надеваме да се направи меѓународен бизнис, и да соработува со никого и компанија
кои се заинтересирани во нашите производи.00 Цена : $28.
DHL испорача време (3-6 дена)
Сингапур Пост испорача време околу 15-30days.00 Цена : $114. Испорака
1) пратка ќе се организира во рок од 3-5 дена, во нашата фабрика по плаќање на проверка.
Чекор 5 : Четкање впие исклучување гел лак повторно, лекување со 36w УВ ламба за 120 секунди.
Мојата продавница линк е
1) 1 lot=5colors+1top грб+1base палто Или
2) СИТЕ бои е во ред. Трае повеќе од еден месец.00 Цена : $48. Стока се испраќа од страна на DHL,EMS нормално. Многу Лесно да се работи. ако цел голема количина plz се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-мејл или порака приватно. Пишете ни ако сакате да се знае цената. Сепак, различни дестинација може да има разлика, Сингапур пост понекогаш може да потрае и до 60 дена поради разни фактори и надвор од нашата контрола, благодарам. Ние може да помогне да се испрати преку воздух или преку море.Совети За Цел :
1.не се отровни,не луто хемиски материјали кои се користат. Ако имате било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт.
3) Важно : plz информирате Прогласи вредноста на вашата нарачка, ние ќе го следат вашиот instrucation да напишете комерцијална фактура за царинска настан. Thedelivery време може да биде подолг се имате било какви посебни барање.
2) во Светот превозот од DHL express или Сингапур пост Воздух Mail достигне повеќето земји.00
крајот Добредојдовте во мојата продавница Лесно Исклучување Бесплатен Превозот УВ&LED Помине Гел. Апликацијата Настава
Чекор 1 : Миење на рацете со течен сапун и вода. Стоката може да бидат испратени во барел како 1kg, 5kgs, 1 галон.
поради царинска политика imparity "руски само може да брод од страна на Singaproe пост ," Сингапур пост може само да не повеќе од 24 шише. Стоката да може да биде пратена без бренд
2.
Чекор 6 : Четкање врвот грб, лекување со 36w УВ ламба за 120 секунди.
Чекор 3 : Четкање база Гел (да се заштити боја дамки на ноктите), потоа лекување со 36w УВ ламба for120 секунди или LED светилка за 60 секунди.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Гел На Ноктите
Состојка:
Смола
Број На Модел На:
Ув Гел На Ноктите
Тип:
УВ Гел
НЕТО-WT.:
15ml
Количина:
7pc/set

Најдобри понуди