Џ. М. Д Горниот Слој Лудиот Коњ Кожа Држачот на Преносни Мажите Паричници Два Збира Пари Чанта лична Карта Случај R-8166R

Џ. М. Д Горниот Слој Лудиот Коњ Кожа Држачот на Преносни Мажите Паричници Два Збира Пари Чанта лична Карта

DEN 654.00
DEN 1089.60
 

Тековен
Количина на стоки


14698271440335170 Мали Пари Чанта US $ 22.70 /парче US $ 7.99 /парче US $ 6.99 /парче US $ 14.99 /парче US $ 14.99 /парче US $ 170.99 /парче US $ 112.68 /парче US $ 123.60 /парче US $ 232.03 /парче US $ 226.75 /парче Џ. М. Д Горниот Слој Лудиот Коњ Кожа Држачот на Преносни Мажите Паричници Два Збира Пари Чанта лична Карта Случај R-8166 R
Опис На Производот :
100% Гаранција вистински - Лудиот коњ кожа Големина околу 4.5" L x 3.6" H инчи (11.5 cm L x 9.3 cm H) Кафена боја Тежина : 0.08 KG Внатрешноста 6 картичка слотови, 1 сметка прегради, флексибилен бил оддел

Други карактеристики

Бренд Име:
Џ. М. D
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Пол:
Мажи
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Не Патент
Паричници:
Стандард Паричници
Паричникот Должина:
Краток
Објектот Висина:
1.5cm
Објектот Должина:
11.5cm
Објектот Тежина:
0.08KG
Објектот Ширина:
9.3cm
Материјал Состав:
Одлична Cowhide Кожа
Број На Модел На:
R-8166R
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Монета Џеб,Имајте На Ум Оддел,Фото Носителот,Држачот На
Тип На Објект:
Паричникот

Најдобри понуди