1PC Т plug машки да JST приклучок адаптер за полнење кабел за LiPo Батеријата Модел

1PC Т plug машки да JST приклучок адаптер за полнење кабел за LiPo Батеријата Модел

DEN 128.64
 

Тековен
Количина на стоки


1 PC Т plug машки да JST приклучок адаптер за полнење кабел за Li Po Батеријата Модел

Други карактеристики

Број На Модел На:
3/25----58
is_customized:
Yes
Тип:
Рака Алатка Делови

Најдобри понуди