Тавански Светилки ПРЕДВОДЕНИ од Модулот AC220V 12W 18W 24W 36W LED Светло го Замени Таванот Светилка за Осветлување Извор Лесен за Инсталација

Тавански Светилки ПРЕДВОДЕНИ од Модулот AC220V 12W 18W 24W 36W LED Светло го Замени Таванот Светилка за Осветлување

DEN 192.00
DEN 273.60
 

Тековен
Количина на стоки


Тавански Светилки ПРЕДВОДЕНИ од Модулот AC220 V 12 W 18 W 24 W 36 W LED Светло го Замени Таванот Светилка за Осветлување Извор Лесен за Инсталација Описи : Моќност : 12 W 18 W 24 W 36 W Материјал : Алуминиум Чип Тип : SMD2835 Влезен Напон : AC170-250 V Боја Redering Индекс : >85 Прозрачна Ефикасност : >95% Зрак Агол : 160 Агол Апликации : Дома осветлување за foyer,спална соба,ресторан,спална соба,хотелот и така натаму. Пакување содржи : 1 * Таванот Светилка ПРЕДВОДЕНИ од Модулот

Други карактеристики

Wattage:
12W, 18W, 24W, 36W
Тип На Објект:
таванот светла
Стил:
Модерна
Употреба:
Дневно осветлување
Гаранција:
-
Напон:
220V
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Број на извори на светлина:
> 20
Примена:
Foyer
Тело Материјал:
Алуминиум
Број На Модел На:
LED Таванот светлина Модул Извор
Техника:
обложено
Извор На Енергија:
AC
Осветлување Област:
10-15square метри
База Тип:
Оптоварување
Тип На Прекинувач:
Никој
Е dimmable:
No
Извор На Светлина:
заштеда на енергија
Материјал:
Алуминиум
Инсталирајте Стил:
Површината монтирани
Карактеристики:
LED Светло го Замени Таванот Светилка
Бренд Име:
Hunta
Заврши:
Никој
Е Светилки Вклучени:
No

Најдобри понуди