Гроздобер Метал Рог Ресторан Ѕид Светилки Американската држава трпезарија Ѕид Светла индустриски Метал Капа Коридор Ходникот Балкон

Гроздобер Метал Рог Ресторан Ѕид Светилки Американската држава трпезарија Ѕид Светла индустриски Метал Капа

DEN 3120.00
 

Тековен
Количина на стоки


Опис 100% Сосема Нов и со висок квалитет на Модел : метал капа ѕид Светлина Димензии : Дијаметар 29cm, Висина 32cm Извор на Светлина : E27 40 W*1(Цената не вклучува светилки) Напон : 110-130 V, 220-240 V Материјал : метал Пакет се вклучени : 1*ѕид светлина
***Пратката****
Сите предмети ќе бидат испратени од Кина.
Ве молиме бидете советувани дека сите меѓународни превозот може да потрае до 10 - 21 работни дена.
Ако ви е потребна брза испорака, ве молиме да ни даде известување.
Меѓународни Клиенти се одговорни за царински даноци и давачки каде што е применливо.
****Политика на враќање****
Ние сакате да бидете целосно задоволни со вашето купување.
Ако за било која причина сакате да се вратите или размена на некој објект, ќе ни биде мило да го стори тоа.
Надоместоци и размена се прифатени на предмети кои се во иста состојба примени.
Клиентот треба да го плати превозот полнење има кога тие бродот назад до нас.
Ова е затоа што превозот полнење може да биде различен во секоја земја.
Враќање превозот полнење може да биде помалку или повеќе, отколку што истакна на страница за опис.
Во двата случаи, клиентот е одговорен да се плати за точни бара превозот надомест.
Откако ќе добиеме враќа објект,
ние ќе го одбие превозот на наполнетост на која беше забележана и на страницата за опис
и им даде на враќање на средствата на вашата сметка веднаш.
****Услуга на клиентите****
Ако имате било какви прашања, ве молиме да ги споделите со нас.
Ние одговор на сите e-mail во навремено.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
Сенка Тип:
Shadeless
Сенка Ветер:
Надолу
Техника:
Насликани
Карактеристики:
Гроздобер
Тело Материјал:
Железо
Употреба:
празник
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Гаранција:
1 година
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
Број на извори на светлина:
1
Примена:
Кујна
сертификација:
CCC
Осветлување Област:
3-метри 5square
Стил:
Земја
База Тип:
E27
Е dimmable:
No
Напон:
90-260V
Материјал:
Метал
Боја На Каросеријата:
Сина
Е Светилки Вклучени:
No
Извор На Енергија:
AC
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Број На Модел На:
ЛЛ-1048

Најдобри понуди