600pcs Креативни ви Благодариме Kraft Печат Налепница Подарок Печат Етикета Налепница За Партија Корист Подарок Торба Бонбони Кутија Оркестарот

600pcs Креативни ви Благодариме Kraft Печат Налепница Подарок Печат Етикета Налепница За Партија Корист Подарок

DEN 363.00
DEN 518.40
 

Тековен
Количина на стоки


чекор 1) Испрати списокот на ставки со количина на нас преку е-маил.
Elsol Тим. Но, има можеби малку одложување кога празник, лошите временски услови, раш сезона, а некои посебни период или состојба. Некаде за царинска или времето проблем тоа ќе биде одложен неколку дена.)
1,Singapore/Malaysia/Тајланд Цел износ над ние ќе брод од брза испорака слободни , обично 5-12 дена да пристигнат.
чекор 4) Pls заврши на плаќање, и ние да се организираме на пратката. ако имате било каков проблем pls не двоумете се да контактирате со нас .
Б : Бесплатен Превозот=Брза испорака (EMS,DHL.
3,руската Федерација, Јужна Африка, Саудиска Арабија,ОАЕ, Бразил, Мексико и други област. Можно е до 30-60days.
Топло Совети :
Здраво на сите мои пријатели!
Pls ве молиме имајте на ум постои САМО ЕДЕН "Elsol Самовила Продавница" на Aliexpress!
Се надевам дека ќе имаат сладок шопинг време во нашата продавница. 600pcs/многу
Оваа Симпатична налепница за подарок пакување, ^^ Полн со Љубов!
Превозот Услови
A : Бесплатен Превозот= Кина Пост Воздух Mail
Сите производи во нашата продавница со бесплатен превозот преку Кина пост.Новата ви благодариме дизајн
2.
Увозни Давачки
Даноци и давачки не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Обично систем количина може да не се исти како и потврди, Pls НЕ плаќаат прво, ние ќе ви помогнат да го ревидира износот и да ве информираме за да се направи исплата. Ние ќе се направи сите стоки, како подарок со ниска вредност.

Други карактеристики

Повод:
is_customized:
Yes
Материјал:
Хартија
Бренд Име:
icraft
Големина:
M
Шема:
Писмо
Број На Модел На:
16A906.10
дизајн:
Ви благодариме
Големина:
Dia. 3.5cm
КОЛИЧИНА:
600pcs

Најдобри понуди