T0480 3D Загатки Војаџер простор сонда,Љубопитност Rover,Аполон Лунарниот Модул,Сатурн V DIY Хартија Модел деца Едукативни играчки

T0480 3D Загатки Војаџер простор сонда,Љубопитност Rover,Аполон Лунарниот Модул,Сатурн V DIY Хартија Модел

DEN 944.00
DEN 1151.52
 

Тековен
Количина на стоки

Ви благодариме за разбирањето! Сите производи во нашата продавница не содржи батерии (батеријата може да не бидат испратени) , ве молиме да купат сами.
Ви благодариме за посетата на нашата продавница, ние ви обезбеди со најискрено услуга, добра среќа и ви благодарам!. Ве молиме да бидете трпеливи чека за вашиот парцели. Ви благодариме и имаат убав ден.
Ние нудиме различни испорака методи за вашата опција, ве молиме изберете во зависност од вашите потреби, ви благодариме!
Разбирањето и довербата е основа за соработка.По породувањето, парцели ќе треба безбедносна проверка од страна на Кина царинската, и логистика информации ажурирање обично бидат потребни 5 до 10 дена, ве молиме да бидете трпеливи. Ве молиме внимателно да ги прочитате деталите за опис на производот, и совети, ако не го разбираат или има какви било информации во врска со производи, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да одговориме на вашите прашања, за да ви помогне да се одржи редот!
трговија на големо :
Сите објекти во парк, ние може да се направи трговија на големо, повеќе од 10 компјутери може да ви даде трговија на големо цена, ве молиме контактирајте со нас за промет на големо цена. Инаку ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации.
Ако сакате да ги продаваме нашите производи, ние можеме да испратите производи директно да на вашите клиенти, онолку колку што ќе потврдите адресата е точно! ние не ќе ја покаже било која од нашата продавница информации и цена индикација во пакет.
Ако сакате вашиот производ да има логистика следење на број, но вие сте купување на помалку од $ 5, можете да додадете $ 1. Ние се чека трпеливо! Ве молиме прочитајте совети внимателно пред да се одржи редот. Ве молиме контактирајте со нас да ја смените цената пред исплата.
Повратни информации
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди коментари.
За нарачка помала од 5 ДОЛАРИ, без следење на број кои се обезбедени за цел повеќе од 5 ДОЛАРИ, ќе обезбеди следење на број на Кина пост.

Други карактеристики

Загатка Стил:
3D Загатка
Возраст Опсег:
> 6 години
Пол:
Унисекс
Материјал:
Хартија
Број На Модел На:
T0480
Бренд Име:
LM1997
Стил:
авијација

Најдобри понуди