Моден Симпатична Цртан филм Пингвин Igloo Студ Обетки за Девојка Бебе Деца Лето Стил Нерѓосувачки Челик парична Казна Накит brincos bijoux

Моден Симпатична Цртан филм Пингвин Igloo Студ Обетки за Девојка Бебе Деца Лето Стил Нерѓосувачки Челик парична

DEN 69.00
DEN 86.40
 

Тековен
Количина на стоки

Увозни Давачки / Даноци Не се Вклучени во Точка Цена или на Превозот Обвиненија. Ве молиме да Забележите дека Големина и Боја Застапеност Се Предмет на Производство на Варијанса И Не Може да биде Точно . Овие Трошоци се на Купувачот Одговорност. На сите Ваши Пораки Ќе се Одговори во рок од 24 Часа., тоа Веројатно Ќе Потрае Подолго Време За Вашите Елементи за да се Дојде до Крајната Дестинација.Ако Не Го Добиете Вашиот Објект На Време
Ве молиме Контактирајте со нас Веднаш, за Понатамошна Помош. Ве молиме Контактирајте со нас за Повеќе Детали
Дополнителен Товар.Исто така, Имајте на ум дека
Следи Прилагодувањата Може да се Разликува Од Компјутер на Компјутер и Може да ја нарушат Вистинските Бои. Исто Како Кина Пост Воздухопловната / HK Пост Воздухопловната. Купувачите Се Бара да ги Преземат Слики на Оштетениот Објект. Вашата Цел Секогаш се Испраќаат од страна на Меѓународните Пост. Како што сите Знаеме дека International Shipping Бара Повеќе Комплицирано Превозот Процедури, Како што и Двете Земји
Царинските Транзит Станици и др. Ние Ќе Остави Позитивни Повратни информации за Вас, А Ние ги Цениме Вашите Пет ѕвездички Позитивни Повратни информации откако Ќе се Примени предмети. Објектот Ќе биде Објавено во рок од 1-2 Дена по Плаќањето е Завршено. Ве молиме Бидете Сигурни дека Вашата Адреса за е Точно.
Назад Наоѓање :
Студ Обетки
Бренд Име :
Пингвин Обетки
Повод :
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија
Производителот :
Фабрика
Слика Покаже :
1. Ако Имате Некои се Сомневаат или Незадоволни, ве Молиме да Не ја Напушти Неутрален или Негативен Фидбек. Ви Благодариме За Вашата Поддршка И Сите
Пекинг Време=PDT Време+15 Часа =UTC Време+8 Часови =BST Време+7 Часа
Нова Златна Боја Цртан Филм Пингвин Igloo Студ Обетки За Жените Девојка Подарок Од Не ' Рѓосувачки Челик Накит Додатоци Движат Производи
. Ние Ќе бидеме Одговорни за Било какви Штети или Загуби Настанати во Превозот на Процесот. Ние Може да го Користат ЕМС DHL ПРОЗОРЦИ за Побрза Испорака (3-7 Дена) . Нашите Работното Време е Пекинг Време : 08 : 00-18 : 30, јас Ќе Ви Одговори во 16 Часа, Понекогаш, јас Можеби Далеку Канцеларија, Па Можеби
Одговори Вас Малку Доцна.

Други карактеристики

Метална боја:
Злато-боја, Сребро Позлатен, Розово Злато Боја
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Животните
Пол:
Жените
Бренд Име:
GATTVICT
Стил:
Тренди
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
E136
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
is_customized:
Yes
Назад Наоѓање:
Студ Обетки
Стил:
Моден
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Повод:
Партија,Ангажман,Годишнина,Свадба
Цел Процес На Времето:
Брод во рок од 48 часа
Еко-Пријателски:
100% Доведе & Никел Слободни
Пакет:
Бесплатен Подарок Заврши-Сомот Торбичка
Предност:
Висок квалитет ниска цена големи залихи брза испорака
предмети:
Симпатична Мала Пингвин Igloo Студ Обетки Жените Панк Накит Aretes Asymme

Најдобри понуди