оригинални лажни на компензира десет увоз оригиналниот BYV10-30 диоди (50 ПАРЧИЊА)ic...

оригинални лажни на компензира десет увоз оригиналниот BYV10-30 диоди (50 ПАРЧИЊА)ic...

DEN 672.00
DEN 840.00
 

Тековен
Количина на стоки


Други карактеристики

Број На Модел На:
BYV10-30
Пакет Тип:
Throught Дупка
Состојба:
Нови
Тип:
Биполарно Делница Транзисторски

Најдобри понуди