Бесплатен превозот прилагодено лого браун позадина со жолти логото печати фармерки/торби/облека цена хартија етикета,личност висат ознака

Бесплатен превозот прилагодено лого браун позадина со жолти логото печати фармерки/торби/облека цена хартија

DEN 2052.00
DEN 2160.00
 

Тековен
Количина на стоки


Не вклучувајќи string Ние направи прилагодено лого,боја,големина и облик за сопствени барање, ми испрати за понуда за вашите посебни детали 1 Кол : 1000pcs висат ознаки во стандардна големина 5cm од 9cm (2inch од 3.54 инчи) 2 Бои : ние направи било бои , ве Молиме, имајте предвид ние не ја прифаќаат бојата разликата спор иста боја во различни компјутерски екран изгледа не е иста. Ако ви треба точната боја ве молиме испратете примерок прво да се мојата канцеларија, тогаш ние ќе се направи како вашиот примерок. ЗЛАТО и СРЕБРО металик Фолија ние наплаќаат повеќе 3 Материјал : 300gsm хартија за стандард, ние го направи 400gsm , 700gsm исто така, но во различни цена 4 Дупка удар во горниот центар и двете страни мет ламиниране за слободни 5 Пи, cdr, псд, PDF, png, jpg датотека е добро за нас, ве молиме испратете го вашето лого , големина , квантитетот со вашите посебни барања ако не е за мене кога ќе цел , ви благодариме

Други карактеристики

Тип На Производ:
Облека Ознаки
Функција:
Еко-Пријателски
Бренд Име:
DeeJey
Техника:
Печатени
Материјал:
Хартија
Употреба:
Кеси
Број На Модел На:
GT-WL151228122
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Најдобри понуди