10Sheets Бела Мека за Еднократна употреба Масажа Кревет Рамна Маса насловна страна Поставена за Домашна Употреба Додатоци C9

10Sheets Бела Мека за Еднократна употреба Масажа Кревет Рамна Маса насловна страна Поставена за Домашна Употреба

DEN 844.00
DEN 959.52
 

Тековен
Количина на стоки


Опис : Професионална употреба за масажа маси или домашна употреба.
за еднократна употреба, светлина wight, мека и количка.
Без вкус, безопасни за човечкото тело. Спецификација (приближно) : Материјал : СТП Слој 50%крпа и 50% полиестер Големина : Прибл. 180cm x 80см 1mm x/71" x 31"(Должина x Ширина x Дебелина)
Се должи на рачно изработени за шиење,големина може да се разликува од еден до друг околу 0.3~0.5 cm Боја : Бела Пакет се Вклучени : 1 X 10 парчиња

Други карактеристики

Пополнување:
Полиестер
тема count:
100TC
Техника:
Плетени
Употреба:
Дома
одделение:
квалитет
Шаблон Тип:
Цврста
Тип:
лист сет
Стил:
Обична
Материјал:
Полиестер / Памук
Апликација Големина:
1.0 m (3.3 нозе)
Ткаенина Густина:
128X68
Број На Модел На:
C10
Ткаенина Count:
масажа кревет
Количина:
10pieces како многу
Шема:
чиста цврст
боја:
Бела
Големина:
180cm x 80cm x 1mm/71 x 31(Length x Width x Thickness)
Декорација:
чиста цврст
Секс:
за Масажа Кревет
Употреба:
Дома, Хотел, Други
Ткаењето Технологија:
Tabby
Тип:
Bedsheet
Свадба Постелнина Тип:
масажа кревет
Возрасна Група:
сите личност

Најдобри понуди