112pcs / многу шарени мини арапски numerals клипови , симпатична дрвени број клипови за деца , фото клипови , храна торба запечатување клипови

112pcs / многу шарени мини арапски numerals клипови , симпатична дрвени број клипови за деца , фото клипови

DEN 705.00
DEN 782.88
 

Тековен
Количина на стоки

8 сетови (112pcs на клиповите ) по цел Материјал : дрво Големина : 1 X 3.7 cm
За Превозот :
Вашата цел ќе бидат обработени во 48 часа по уплатата.
Никаква царина или увоз даночни се купувачот одговорност.
Доколку имате посебни барања за да се изјасни по обичај, ве молиме кажете ни за однапред.
Секоја цел е следење на број , ако не можете да ги пратите тоа , ве молиме контактирајте со нас.
Ние нема да бидат одговорни за било каква dely на налози по превозот надвор.
Но, ние ќе ви помогнат да ги следите најновите информации и да ви помогне на сите на пат.
Ако рокот за испорака е доаѓање,ве молиме да ни побара да се прошири датумот на породување, ако уште не ја добиете вашата цел.
За Повратни Информации :
Вашата повратна информација е од исклучително значење за нас. Ве молиме кликнете 5 ѕвезда во повратни информации ако се се одвива добро.
Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор на Ali Express.Ние ќе се обидеме потрудиме и да се добие среќен крај.
Се надевам дека секој клиент е среќен да купуваат во нашата продавница

Други карактеристики

боја:
мешана боја
Бренд Име:
BLINGIRD
Материјал:
Дрвени
Тип:
пролет клип
Магнетно:
No
Број На Модел На:
CL005
is_customized:
Yes

Најдобри понуди