STARPAD За Општа намена и висок квалитет за Chery бензин во резервоарот капа гориво капа и маска на големо,Бесплатен превозот

STARPAD За Општа намена и висок квалитет за Chery бензин во резервоарот капа гориво капа и маска на големо,Бесплатен

DEN 1080.00
DEN 1200.00
 

Тековен
Количина на стоки

УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.Овие трошоци не се вклучени во точка цена или превозот цена. (Освен некои земји и APO/FPO) 2,Наредби обработени навремено по плаќање на проверка. И, ве покануваме да ни даде ПЕТ Ѕвезди Позитивни Повратни информации. 3,Општо земено, ние ќе ги искористиме Кина Пост Воздух Mail. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.Firtly,ве молиме да ми нуди вашата цел број, а потоа ми нуди проблемите детали порака и јасен доказ. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Уживајте во вашата шопинг. Испорака : 1,во СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Плаќање : да ја прифатиме Alipay, Запад Унија. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Што,се надеваме, и да бидеме сигурни дека сето тоа ќе оди добро. И ако сакате подобро превозот начин, pls дозволете ми да знам, ние ќе го промени, и товарни полнење, исто така, треба да се промени. 5,Ние само брод да се потврди цел адреси. Благодарам многу. Тоа ќе потрае 15-50 дена (Русија ќе треба повеќе дена,од 15-90days);и Америка ќе го користи e Packet, тоа ќе потрае 7-12days. По двете тебе и мене потврди проблеми. Политика на враќање : Ако имало било производ проблеми, Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати стоката се врати од денот кога сте го добиле нашите предмети. Контактирајте Ме : Ако постои било каков сомнеж или проблем за стоката,ве молиме не само што ми даде Негативен Фидбек. Ви благодарам многу. И, ве молиме контактирајте со мене од Aliexpress прво, и дозволете ми да знам деталите, а потоа ние ќе се обиде да го реши проблемот за вас како е можно поскоро. Ние ќе рефундирање на вашите делови или на сите вкупниот износ. 4,Ако вкупната тежина на вашата цел е над 2 килограми,ние ќе брод тоа од страна на неколку "Кина Пост Воздух Mail" или "e Packet" одделно.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Резервоарот Опфаќа
Бренд Име:
STARPAD

Најдобри понуди