Кукла бб смола бројки 1/6 bjd кукла ПИ gaby девојка играчка

Кукла бб смола бројки 1/6 bjd кукла ПИ gaby девојка играчка

DEN 3024.00
DEN 3360.00
 

Тековен
Количина на стоки

1/6 bjd кукла sd кукла Материјал : висок квалитет смола Пакетот Вклучува : 1 голи кукла 1 пар на очите (очи во боја може да биде избор : Сина, Зелена, Сива, Кафеава). Кога местото цел, pls забелешка очи во боја, или ќе биде по случаен избор боја, 1 пар на трепките 1 чисти алатка (Внимание : не вклучува облека и обувки,не вклучува перики и чевли) Големина Детали : Раководител обемот : 17cm , висина : 27cm Рамо ширина : 4.5 cm биста : 12.5 cm нога должина : 12cm
Шминка не е задолжително : Ние се применуваат истите шминка како вистинска кукла слики, или до 80% сличен ефект како p
Големина Dromotion слика. Но има уште може да биде мала разлика помеѓу индивидуални кукли.
Бојата На Кожата :

Други карактеристики

боја:
V Бела, Неутрални Нормално
Големина:
No Makeup, With Makeup
Тип На Објект:
Кукли
Пол:
Унисекс
BJD/SD Атрибут:
Кукла
Возраст Опсег:
> 3 години
Материјал:
Смола
Батеријата:
НЕМА ПОТРЕБА
Број На Модел На:
Gaby
Карактеристики:
Цртан филм,Образовни,DIY Играчка
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Бренд Име:
ББ ДЕВОЈКА
Предупредување:
Никој
Тема:
Филм & TV
Тип:
Моден Кукла,Полнети Кукли,Интерактивни Кукли
Форма:
1/6
Димензии:
1/6 кукла
Mfg Серија Број:
Начин на живот
Тип:
BJD Кукли
боја на очи:
може да изберете

Најдобри понуди