Професионални Висок Квалитет 3W Полнење Електрични Миленичиња Куче Коса Clipper Тример Хлапак за Миленичиња Чешлање милениче хлапак Производ

Професионални Висок Квалитет 3W Полнење Електрични Миленичиња Куче Коса Clipper Тример Хлапак за Миленичиња

DEN 906.00
DEN 953.28
 

Тековен
Количина на стоки

Ве молиме пополнете ги твоето полно име, вклучувајќи го вашето име, средно име и презиме при донесувањето на плаќање;
2. Купи со доверба!
2. На прилагодливи клипинг чешел е применливо за клипинг губење на различни должини. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се вратија во нас, во рамките на гарантниот период во оригинално пакување. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно ја вашата порака до нашите Trademanager. Прилог чешли : 3-6mm;9-12mm Напон : 230 V - 50 Hz, 60m A, 3. Полнење за 8 часа, на clipper е дозволено за околу 45 минути безжична употреба. Со моќни функции, електрични clipper не само што не е применливо за humen клипинг но исто така и за различни животни. Нарачки ќе бидат обработени во рок од 24-48 часа на плаќање проверка. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрален или негативен фидбек.0 V - 300m A Боја : Сребро Спецификации : Димензии : 23.
Пари само ќе биде објавен за нас откако ќе се потврди на испорака. Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС одеднаш!
3. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ако не можете да го добиете вашиот пакет рок од 30 дена по испорака, ве молиме контактирајте со нас. Ве молиме да го пополните вашата точна адреса вклучувајќи го и вашиот Стан Бр., Улица, Град, Регион и држава.
Тоа е невозможно да се решат проблемите, ако ние не знаеме за нив!
3.00 cm Тежина : 540 g Пакет, вклучувајќи : 1 x животински влакна тример 2 x чешел прилог 1 x четка 1 x масло 1 x AC адаптер (ЕУ)
Ние поддршка dropshipping и трговија на големо.
Ви благодариме за читање на сите горе-наведени политики на наддавање и освојувањето на оваа аукција! Се надеваме дека ќе може да уживаат во овој шопинг.
Ние може да ви испрати на производ слики откако ќе се направи исплата. Ние Брод на Светот, ОСВЕН НЕКОИ ОДДАЛЕЧЕНИ ОБЛАСТИ.
Ние би можеле да се одбележи пакет како ПОДАРОК и тврдат пониска цена за вас. Ако не можете да проверите веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно.

Други карактеристики

Тип:
Кучиња
Тип На Објект:
куче коса тример
Време На Полнење:
8 Час
Број На Модел На:
BCS09
Извор На Енергија:
Полнење
Напон:
AC 200-240V 50Hz, DC 3V 300mA
Преостанатиот Рок На Траење:
>6 месеци
Употреба:
Чешлање
Применливи Раса Куче:
Универзална
Материјал:
Пластични
Тежина:
370 g
Спецификација:
0.4kg
работно време:
45 минути
Тип:
Кучиња

Најдобри понуди