LMDTK 6 КЛЕТКИ ЛАПТОП со БАТЕРИЈА ЗА LENOVO IdeaPad Y470 Y470A Y570 Y570A 57Y6625 57Y6626 L10C6F01 L10P6F01 L10S6F01 БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ

LMDTK 6 КЛЕТКИ ЛАПТОП со БАТЕРИЈА ЗА LENOVO IdeaPad Y470 Y470A Y570 Y570A 57Y6625 57Y6626 L10C6F01 L10P6F01

DEN 777.00
DEN 863.04
 

Тековен
Количина на стоки


Имаме подарок за следниве производи :
ЗА ЛЕНОВО 57 Y6625 57 Y6626 L10 C6 F01 L10 P6 F01 L10 S6 F01 ЗА LENOVO

Други карактеристики

Пакет:
Yes
Капацитетот На Батеријата:
4001 - 5000 MAh
Батеријата Напон:
10.8 V/11.1 V
Компатибилен Бренд:
Леново
Број На Модел На:
ЗА IdeaPad Y470
Тип:
Li-Ion
Бренд Име:
LMDTK
боја:
Црна
Тежина:
289g
Батеријата клетки:
6 Клетки
димензија:
204.7*52.9*20.5 мм
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Капацитетот На Батеријата:
РЕАЛНИОТ КАПАЦИТЕТ Е 4000-4400MAH
батеријата етикетата:
10.8 V/11.1 V 5200MAH
is_customized:
Yes
Производи Статус:
Акции

Најдобри понуди