2017 Големи не ' Рѓосувачки Челик Обетки Ѓердан Поставите Жените Геометрија Сребрена Боја Поставени Накит joyeria де acero inoxidable жените S178220

2017 Големи не ' Рѓосувачки Челик Обетки Ѓердан Поставите Жените Геометрија Сребрена Боја Поставени Накит joyeria

DEN 247.00
DEN 329.28
 

Тековен
Количина на стоки


2017 Големи не 'Рѓосувачки Челик Обетки Ѓердан Поставите Жените Геометрија Сребрена Боја Поставени Накит joyeria де acero inoxidable жените Стил : 2017 Големи не' Рѓосувачки Челик Обетки Ѓердан Сет Материјал : Б ' Рѓосувачки Челик Обетки Ѓердан Поставите Жените Големина : 50cm синџир ( како што е прикажано на сл ) Носи Повод : Свадба / Матурска / Годишнината / Партија Подарок за : Момче /Девојка / Жена / Мајка ти Одговара за : Момче Младо и Зрелост женски и на Жените Геометрија Сребрена Боја Поставени Накит новодојдени Сребрена Боја Поставени Накит joyeria де acero inoxidable жени

Други карактеристики

Бренд Име:
AFAWA
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Стил:
Тренди
Пол:
Жени,Девојки
Материјал:
Метал
Повод:
Партија
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Обетки Ѓердан сет
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
S178220
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
накит сет:
Нерѓосувачки Челик Обетки Ѓердан Сет
Тип:
Геометрија Сребрена Боја Поставени Накит
изјава ѓердан и earring сет:
Големи Не ' Рѓосувачки Челик Обетки Ѓердан
моден накит:
Моден Жените Геометрија Сребрена Боја Поставени
Накит Сетови:
Нерѓосувачки Челик Обетки Ѓердан
боја:
Сребрена Боја Поставени Накит
Моден:
Моден Срцето Нерѓосувачки Челик Обетки Ѓердани
накит:
Геометрија Сребрена Боја Поставени Накит
Occassions:
Партија/Свадбена/Топката/Годишнината/Подарок
број:
S178220

Најдобри понуди