Големо Дрво Ѕид Налепници Бебе бебе соба Дрво Ѕид Decals Остава Птици Семејно Стебло Позадина Детска Соба DIY Отстранлив Ѕид Оркестарот T27

Големо Дрво Ѕид Налепници Бебе бебе соба Дрво Ѕид Decals Остава Птици Семејно Стебло Позадина Детска Соба DIY

DEN 2592.00
DEN 2879.52
 

Тековен
Количина на стоки


боја :
Ве молиме да ни остави белешка за она што боја(s) што го сакате за вашите налепници, 3 бои(1 боја за дрво, и 2 бои односно за 2 различни лисја), или ние ќе го направат вашиот налепница во стандардната боја.
стандардната боја : боја шема 1
стандардна насока на дрвото : право (ако сакате вашата дрвото да се остави, ве молиме контактирајте со нас)
производ големина : 345cm широк x 228cm висока (или 136"широк x 90"висок)
пакет листата :
-1 сет на дрвото ѕид налепница
-јас nstruction
објектот слики :

Други карактеристики

Големина:
345cm x 228cm high
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Спецификација:
Multi-piece Package
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници,Кат Налепници,За Чад Издувни Гасови,За Плочка,Прозорец Налепници,Тоалет Налепници,За Кабинетот Шпорет,За Фрижидер,Вклучете Панел Налепници
Сценарија:
Ѕид
Број На Модел На:
T27
Стил:
Пастирски
Тема:
Растенијата
Материјал:
Винил
is_customized:
yes
боја:
црна, бела, зелена, црвена, жолта, сина,
Материјал:
Винил
Пакет:
меур лист, мека стиропор
Година:
2017
Тема:
големо дрво ѕид налепници, дрво остава ѕид уметност
Употреба:
декоративни семејно стебло позадина
Карактеристично:
отстранлив, водоотпорни, лесно ѕид уметност
Соба:
дневна соба, спална соба, бебе соба соба, трпезарија,

Најдобри понуди