10pcs/многу Сина Боја Druzy Кристал Geode Кварцен Камен Pendant Neckace 30мм Секој Druzy Кристал Рок Камења Ѓердан

10pcs/многу Сина Боја Druzy Кристал Geode Кварцен Камен Pendant Neckace 30мм Секој Druzy Кристал Рок Камења

DEN 821.00
DEN 892.80
 

Тековен
Количина на стоки

Сите iterms ќе биде транспортирана со 3 дена по плаќање во готово, Кина пост пакет за слободни,и ако ви треба било други express,ве молиме да ни кажете во времето.
Превозот :
1. Сите производи ги нудиме се целосно рачно изработени и ние сме секогаш на mession да го води тренд на накит пазарот. Како враќање на омраза предмети во добра состојба, купувачот треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени за испраќање надвор. Јас ќе се обидам моето најдобро да ви одговори не подоцна од 24 часа во било дена.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
CL0114
Пол:
Жените
Метали Тип:
Никој
Приврзоци Тип:
Лизгајте

Најдобри понуди