Нов Лаптоп Батеријата BTP-BAK8 BTP-B4K8 BTP-B5K8 за Fujitsu Amilo Про V3405 V3505 V3525 V8210 V5505 V6505 V5545 Серија

Нов Лаптоп Батеријата BTP-BAK8 BTP-B4K8 BTP-B5K8 за Fujitsu Amilo Про V3405 V3505 V3525 V8210 V5505 V6505 V5545

DEN 887.52
 

Тековен
Количина на стоки

Ние нудиме два вида на shippingservices : локалните превозот од САД или велика БРИТАНИЈА магацини,глобалната превозот од производство центар in China.Ние само го прифатат плаќање преку . Тоа е многу важно што точна addresscan се избегне доцнење или објект на косата, купувачите треба да се плати се врати превозот цена поради погрешно orundeliverable адреса.011) BTP-B8 K8(60. Превозот од велика БРИТАНИЈА, магацин преку Кралската Пошта,ДПД,курирската служба DHL.Следење Бр.Нашата гаранција не се применува на : a).
Број на модел : V3505 Капацитет : 4400 m Ah Напон : 10.козметичка штета b).041) BTP-B7 K8(60.Предмети ќе ви бидат доставени на вашата адреса, ве Молиме потврдете го тоа е точно. Се враќа & Гаранција 1.штета од незгода,злоупотреба, течни контакт,пожар,земјотрес,miuse,orother надворешни причини. Глобалната испорака преку препорачана Воздухопловната.8 V Батерија Мобилен : 6 Клетки Хемија : Li-ion Боја : Црна Потекло : Кина Дел Број : за Fujitsu BTP-BAK8 BTP-B4 K8 BTP-B5 K8 BTP-B7 K8(60.Купувачите треба да ги разгледа царинската dutyin ќе земја, која не е вклучена во вашата исплата,но ние ќе delare по најниска цена. Обезбедување на вашиот телефонски број ќе биде подобро,тоа isuseful за couriers ако r адреса е тешко да се погледне за или не сте таму.031 S26393-E005-V161-02-0746 S26393-E005-V161-01-0746 S26391-F400-L400 MS2191 MS2192 MS2216 MS2228 MS2238 MS2239 3 UR18650-2-T0169 Одговара Лаптоп Moderl : за Fujitsu Про Amilo V3405 Серија Про Amilo V3505 Серија Про Amilo V3525 Серија Про Amilo V8210 Серија Amilo Li1718 Серија Amilo Li1720 Серија Amilo Li2727 Серија Amilo Li2732 Серија Amilo Li2735 Серија За Fujitsu-За Siemen Esprimo Mobile V5505 Серија Esprimo Mobile V5545 Серија Esprimo Mobile V6505 Серија
Методи За Плаќање 1. Превозот 1. Ако donot прими предмети,да ги споделите со нас,ние ќе ги сортирате сте надвор што е можно поскоро .производ има се расклопуваат,мелени,зимските,shortexternal контакти. & Сонцето.ако примате какви било погрешна предмети,pleaselet ни да знам, како е можно поскоро. & Празници се исклучени). Превозот од НАС склад преку USPS или DHL.3 години Гаранција за парите назад guaranteedwithin 30days. ќе биде достапен.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 работни дена,или вашиот аукција ќе биде затворена. Не-плаќање може да доведе до вашата сметка суспензија на .051) BTP-B8 K8(60.011) BTP-B7 K8 BTP-B8 K8 BTP-C0 K8 BTP-C0 L8 BTP-C1 K8 BTP-C2 L8 BTP-C3 K8 BTP-C4 K8 60.

Други карактеристики

Производи Статус:
Акции
Тип:
Li-Ion
Бренд Име:
VALENX
Пакет:
Yes
Капацитетот На Батеријата:
4001 - 5000 MAh
Батеријата Напон:
10.8 V
Компатибилен Бренд:
Fujitsu
Број На Модел На:
V5505

Најдобри понуди