1pc RP-SMA Женски Џек RF Coax Конвертор Конектор Crimp RG316,RG174,LMR100 4-дупка Панел планината Goldplated НОВИ трговија на големо

1pc RP-SMA Женски Џек RF Coax Конвертор Конектор Crimp RG316,RG174,LMR100 4-дупка Панел планината Goldplated

DEN 47.04
 

Тековен
Количина на стоки


RP-SMA Женски машки pin RF Coax Конвертор Конектор Crimp RG316 RG174 LMR100 4-дупка Панел планината Goldplated НОВИ трговија на големо

Други карактеристики

Број На Порта:
1
Бренд Име:
DexMRtiC
Работна Фреквенција:
2.4 Ghz
Број На Модел На:
конвертор
Тип:
WIFI
Статус :
Нови
Отпорност:
50Ohm
Материјал:
Дувачкиот
Позлата :
Goldplated
Монтажа :
Crimp
Стил :
4-дупка панел монтажа
Кабелот Тип :
RG316,RG174,LMR100

Најдобри понуди