Висок Квалитет на Година Нови Пристигнувања Тенок Врски за Мажи Малку Polka Точка 4cm Бренд Комерцијални Neckties Мажите Слаби Вратоврска Подароци Кутија за ПРОДАЖБА

Висок Квалитет на Година Нови Пристигнувања Тенок Врски за Мажи Малку Polka Точка 4cm Бренд Комерцијални

DEN 1086.00
DEN 1872.00
 

Тековен
Количина на стоки

Ние
не сакате да се добие негативна или неутрална или слабо НСД резултат само затоа што
на превозот време.
П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е
трговија на големо цена?
А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете
e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!.
Answer : ___________________________ Note : оценка под 5 може да се води лоша положба ситуација
Други Политики :
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Како сериозна и одговорна продавачот, ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем.
П : дали постои следење на Број за мојот објект?
A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го
преглед на пратката staus на соодветниот веб-сајт.
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации.
Сепак клиенти сноси freightage на враќање и замена .
Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.
Гаранција и Гаранција :
Имаме направено квалитет гарантиран од страна на професионални П.
Бесплатен превозот преку Кина пост Воздух mail. тим пред превозот !
Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари назад. Вашиот коментар е
многу важно во нашите бизнис успех.
Производ Детали
За Нас
Ние сме професионална снабдувач . Ние ќе се потрудиме да ви послужи ,
Ве молиме наддавање со доверба! Ви благодариме!
Превозот :
Ние Брод на Светот, освен APO/FPO.
За Повратни Информации :
Ви благодариме за нарачување и се надевам ви се допаѓа вашата нарачка овде. Ако сте задоволни со купувањето
и нашата вкупна услуга, ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивни повратни информации со
целокупната Детални Продажба на Оценка(НСД) на 5.
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, потребни се околу 15
-35 работни дена за НАС, CA, АУ, велика БРИТАНИЈА, околу 30-45 работни дена да го други
земји, превозот може да се под влијание на празници, настани и други
Неизвесности.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Врски
Шаблон Тип:
Dot
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Мажи
Стил:
Моден
Бренд Име:
Manoble
Материјал:
Полиестер,Lycra
Големина:
One Size
Број На Модел На:
LDC117
Врски Тип:
Вратот Вратоврска
is_customized:
Yes

Најдобри понуди