Бесплатен Превозот Памук Миленичиња Куче Прашка Превозникот Торба Кучиња Превозникот Торба Мало Пет Избор На Боја

Бесплатен Превозот Памук Миленичиња Куче Прашка Превозникот Торба Кучиња Превозникот Торба Мало Пет Избор На

DEN 520.00
DEN 619.20
 

Тековен
Количина на стоки


Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1, Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
2, ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање / купување.
Нејзината за куче или мачка помалку од 5 кг
Ве молиме да земете во вниманието што се следниве :
1,ве Молиме снабдување со точна адреса и тогаш ние можеме да брод брзо и може да се примаат правилно.Ако во ред, ние не ќе се пријави за оваа причина.Ви благодариме.
2,Бидејќи ние се користи од кина, воздухот mail пошта, тоа ќе ве чини околу 30-40 дена и може да се добијат парцели.Ви благодариме за вашето трпение прво.(Ако сте од сад и во служба на USPS, ќе испрати парцела од usps и обично може да се добијат парцели помалку од 20 дена ).

Други карактеристики

Големина:
M
Тип:
Кучиња
Fitable Тежина:
помалку 5kg
Материјал:
100% Памук
Функција:
Еко-Пријателски
Применливи Раса Куче:
Мало Куче
Сезоната:
Сите Сезони
Бренд Име:
Pineocus
Тип На Објект:
Slings
Стил:
Слободно време
Шема:
Цврста
Употреба:
Превозници

Најдобри понуди