150Pcs Сребрен Тон Круг Шупливи Рамка за Поставување на Бакар Брошеви Занаети DIY Наоди 6.9x1.2cm(2 6/8x 4/8)

150Pcs Сребрен Тон Круг Шупливи Рамка за Поставување на Бакар Брошеви Занаети DIY Наоди 6.9x1.2cm(2 6/8x 4/8)

DEN 1512.00
DEN 1679.52
 

Тековен
Количина на стоки


150 Pcs Сребрен Тон Круг Шупливи Рамка за Поставување на Бакар Брошеви Занаети DIY Наоди 6.9x1.2cm(2 6/8"x 4/8")
Состојба 100% Нови
Стил/Тип Брошеви Материјал Бакар(Олово, Никел и Кадмиум Безбедно) Големина
Прибл : 6.9cmx1.2cm(2 6/8"x 4/8")
Дупка големина : 1mm
Дебелина : 7mm( 2/8")
Поставување Големина : 12mm(4/8") Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен Колор Досадна Сребрен Тон(Не Сребро Позлатен) Количеството 150 Pcs Дел НЕ. N3062

Други карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Ширина:
1.2cm
Објектот Висина:
0.7cm
Објектот Должина:
6.9cm
Објектот Тежина:
100g
Број На Модел На:
N3062
Накит Наоди Тип:
Иглички & Игли
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Објектот Дијаметар:
1.2cm
Производ Карактеристики:
Брошеви
is_customized:
Yes

Најдобри понуди