beler Ново Сребро 2 парчиња Мотоцикл Switch Живеалишта се Покриваат со Додаток за полнење одговара за Харли Роуд Глајд FLTR FLTRI RoadKing FLHR

beler Ново Сребро 2 парчиња Мотоцикл Switch Живеалишта се Покриваат со Додаток за полнење одговара за Харли

DEN 1775.52
 

Тековен
Количина на стоки

2 парчиња Мотоцикл Switch Куќишта Покритие одговара за Харли Роуд Глајд FLTR FLTRI Road King FLHR
Состојба : 100% нови Боја : Сребро Материјал : палка алуминиум со хром финиш Внатрешен Дијаметар : 25мм Надворешниот Дијаметар : 35mm Објект се вклучени :
2 x Switch Куќишта Осигурување (Лево и Право)
1 x додаток за полнење Компатибилен Со :
Одговара за Харли Дејвидсон Електра Глајд FLHTCU / FLHTCUI 1996-2012
Одговара за Харли Дејвидсон FLHTK Ултра Класик Ограничен 2010-2012 година
Одговара за Харли Дејвидсон Роуд Глајд FLTR / FLTRI 1998-2009
Одговара за Харли Дејвидсон Роуд Кинг FLHRCI 2002-2012
Одговара за Харли Дејвидсон Три Глајд Ултра Класик FLHTCUTG 2009-2012
Одговара за Харли Дејвидсон Роуд Кинг FLHR/I (опремени со Контрола на Крстарење) 2002-2012
Ова Е Резервни Замена На Објектот, Но Не И Вистински
Функција :
1) Висок квалитет замена и се облекуваат на изгледот на вашите контроли.
2) Совршен натпревар за оригиналниот мотор.
3) Лесно да се инсталира. Топ директно во вашиот постоечки switch домување.

Други карактеристики

Бренд Име:
beler
Име На Модел:
-
Објектот Должина:
8.5cm
Објектот Ширина:
5cm
Објектот Тежина:
0.378kg
Материјал Тип:
палка алуминиум со хром финиш
Специјални Функции:
Лесно да се инсталира
Тип На Објект:
Мотоцикл Прекинувачи
Материјал:
палка алуминиум со хром финиш
боја:
Сребро.

Најдобри понуди