Бесплатен превозот! Црвено & Црна Тешки Моторни Biker Нерѓосувачки Челик Хривнија Накит Мода Велосипед Синџир Мажите Хривнија SJB0263

Бесплатен превозот! Црвено & Црна Тешки Моторни Biker Нерѓосувачки Челик Хривнија Накит Мода Велосипед Синџир

DEN 1053.60
 

Тековен
Количина на стоки


Ако имате посебни барања, ве молиме оставете ја вашата порака, ние ќе се потрудиме да ги задоволат вашите потреби. Ние сме среќни да биде на услуга за вас, исто така, се надевам, ќе може да се разбере. Ви благодариме!
Функција : Biker Хривнија
Материјал : 316 L стандардна нерѓосувачки челик
Цена : Висок квалитет и прифатлива цена
Испорака : Ние нудиме DHL/EMS/ HK Пост/Кина Пост/e Packet

Други карактеристики

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Нараквици
Стил:
Класичен
Пол:
Унисекс
Поставување Тип:
Никој
Материјал:
Никој
Синџир Тип:
Линк Синџир
Должина:
23cm
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликотшема:
Геометриски
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Бренд Име:
STBZCXH
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
SJB0263
Ширина:
19mm
Дебелина:
8мм

Најдобри понуди