Подарок идеја Sliver Мистика Титаниум AB Кварцен Кристал Точка Мушка Рок Кристал Намали Стапови Pendant Кристал Накит

Подарок идеја Sliver Мистика Титаниум AB Кварцен Кристал Точка Мушка Рок Кристал Намали Стапови Pendant Кристал

DEN 565.00
DEN 614.40
 

Тековен
Количина на стоки


Плаќање :
ЗАЧУВАМ, T/T, Western Union, Paypal, VISA.
Опис :
Материјал : Титаниум Кристално
Шарм Облик : се Држиме / природни слобода форма
Квалитетот Одделение : АА
Големина : 8-12*20-25мм
Должина : Околу 15. Објектите обично трае 10-30 ден е да се пристигне во повеќето земји. Ако ви треба брз начин, ве молиме изберете EMS, DHL, UPS-от или ТНТ, тоа ќе потрае 3-5days на пристигнување, addtional товарни цена е 20 ДОЛАРИ.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
CE0102
Материјал:
Кристално
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Кристал Столб
Пол:
Жените
Метали Тип:
Никој
Приврзоци Тип:
Круг
is_customized:
Yes
Надворешниот Дијаметар:
around 15.5inch
Објектот Дијаметар:
8-12*20-25mm

Најдобри понуди