Промет на големо со 10pcs/многу 30*600mm црна обновливи кабел вратоврска најлон рака со пластични тока Кука Јамка Магија Лента Бесплатен превозот

Промет на големо со 10pcs/многу 30*600mm црна обновливи кабел вратоврска најлон рака со пластични тока Кука

DEN 775.00
DEN 815.52
 

Тековен
Количина на стоки


Нова 2014 freeshipping 10pcs/многу 30*600mm обновливи кабел вратоврска најлон рака со пластични тока Кука Јамка Магија Лента
Големина : 30 mm ширина x 600 mm должина
( должина на јадица : 70 мм; должина на циклусот : 530mm)
Материјали : Најлон Ремени + Пластика тока
боја : црна

Други карактеристики

is_customized:
Yes
Материјал:
Најлон
Тип:
releasable
Број На Модел На:
3cm*60см
боја:
Црна
Ширина:
3cm
Должина:
60см

Најдобри понуди