STARPAD За Општа намена и висок квалитет за Chery климатизација ремени, со висок квалитет климатизација појас на големо,

STARPAD За Општа намена и висок квалитет за Chery климатизација ремени, со висок квалитет климатизација појас

DEN 1200.00
 

Тековен
Количина на стоки

Контактирајте Ме : Ако постои било каков сомнеж или проблем за стоката,ве молиме не само што ми даде Негативен Фидбек. 5,Ние само брод да се потврди цел адреси. Ние исто така снабдување други предмети за истата серија на производ, можете да проверите и да се избере од листата подолу. Нашата цел е задоволството на клиентите! Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. 4,Ако вкупната тежина на вашата цел е над 2 килограми,ние ќе брод тоа од страна на неколку "Кина Пост Воздух Mail" или "e Packet" одделно. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Што,се надеваме, и да бидеме сигурни дека сето тоа ќе оди добро. Или испратете уште една нова една за да ви. По двете тебе и мене потврди проблеми. И, ве молиме контактирајте со мене од Aliexpress прво, и дозволете ми да знам деталите, а потоа ние ќе се обиде да го реши проблемот за вас како е можно поскоро. 3,Општо земено, ние ќе ги искористиме Кина Пост Воздух Mail. Тоа ќе потрае 15-50 дена (Русија ќе треба повеќе дена,од 15-90days);и Америка ќе го користи e Packet, тоа ќе потрае 7-12days. Ве молиме имајте на стоки кои се неискористени и добар пакување состојба.Овие трошоци не се вклучени во точка цена или превозот цена. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.Firtly,ве молиме да ми нуди вашата цел број, а потоа ми нуди проблемите детали порака и јасен доказ. Политика на враќање : Ако имало било производ проблеми, Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати стоката се врати од денот кога сте го добиле нашите предмети. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. И, ве покануваме да ни даде ПЕТ Ѕвезди Позитивни Повратни информации. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. (Освен некои земји и APO/FPO) 2,Наредби обработени навремено по плаќање на проверка.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Air-conditioning Инсталација,A/C Компресор & Спојки
Бренд Име:
STARPAD

Најдобри понуди