2018 нови корејски мода ткаенина јазол hairband жени, девојки коса глава обрачот бендови headband додатоци за жени scrunchy декорација

2018 нови корејски мода ткаенина јазол hairband жени, девојки коса глава обрачот бендови headband додатоци

DEN 129.00
DEN 146.40
 

Тековен
Количина на стоки

Топло совети : цел >150 долари, ние брод од страна на ems слободни освен некои земји. цел >20 долар, ние брод од страна на epacket за НАС. цел >10 долар, ние брод од страна на кина пост воздух mail. цел евтин начин, не Можете да проверите на следење на податоци во вашата земја.
купувачот мора да го прочитате :
1, ако изберете превозот на чекање, " Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ",
2, pls дозволете не можете да проверите следење на информации во вашата земја .
3, pls не се отвори спорот Во одреден временски период,
4, Ако не го добиете вашиот стоки во рамките на одредено време, ние и ветуваме на целосна наплата.
5, Ако не може да се прифати, ве молиме, немојте да ја купите , се надевам, ќе може да се разбере, ви благодарам многу.
2018 нови корејски мода ткаенина јазол hairband жени, девојки коса глава обрачот бендови headband додатоци за жени scrunchy декорација

Други карактеристики

Тип На Објект:
Headwear
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Материјал:
Ацетат,Акрилик,Памук
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
FCJZYJ666
Број На Модел На:
hairband
Тип:
Hairbands
Име:
јазол hairband
Функција:
косата обрачот
Се применуваат:
глава обрачот
боја:
hairband
Режим:
Коса Додатоци
Материјал:
косата бенд
Стил:
scrunchy
Пол:
Жените девојки
Големина на:
Корејски Мода
Потекло:
додатоци за жени

Најдобри понуди