7 Боја Нови Лето Памук Бебе Aestheticism Бајка Ливчиња Шарени Фустан Chiffon Принцеза Новороденче Фустани

7 Боја Нови Лето Памук Бебе Aestheticism Бајка Ливчиња Шарени Фустан Chiffon Принцеза Новороденче Фустани

DEN 147.00
DEN 171.36
 

Тековен
Количина на стоки

Слатка Бебе Девојки Дете Принцеза Туту Фустан Од Чипка Лак Цвет Вест Tulle Здолниште Мини Фустан
Бебе Деца Девојка Деца Принцеза Церемонија Партија Туту Фустан Од Чипка Лак Цвет Фустани
100% Сосема Нов и Висок Квалитет!
Повод : Dressy, Секојдневно, Празник.
Сезона : Летни
Материјал : Памук + Чипка
Должина На Ракав : Без Ракави
Фустан Тип : Мини Туту Фустан
Бои : Сина, Розова, Жолта, Црвена, Виолетова
Модел : Чипка Цвет Цвета / Bowknot / Tulle Здолниште
Тежина : Околу.70-80g
Вклучени : 1x Бебе Девојки Фустани
Големина Препорачуваме за Дете Градите Рамо Должина
S6 12 M 42cm/16.5" 18cm/7.08" 41cm/16.14 и делови"
М8 2 T 44cm/17.3" 19cm/7.48" 43cm/16.93"
L10 3 T 46cm/18.1" 20cm/7.87" 45см/17.72"
XL12 4 Т 48cm/18.8" 21cm/8.27" 47cm/18.50"

Други карактеристики

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4T, 12M
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Декорација:
Лак
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Флорални
Стил:
Бохемски
Материјал:
Памук
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Силуета:
Бал
Јака:
О Деколте
Вграден Градник:
No
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Број На Модел На:
Се облекуваат
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации

Најдобри понуди