Светат во темница Ѓердан , Црна Мачка Магија pendant, ноќта на Вештерките ѓердан стакло уметност фото ѓердан Блескав Накит

Светат во темница Ѓердан , Црна Мачка Магија pendant, ноќта на Вештерките ѓердан стакло уметност фото ѓердан

DEN 76.00
DEN 95.04
 

Тековен
Количина на стоки


Ако сакате овие брз начин, pls слободно контактирајте со нас веднаш.
Повратни информации :
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете позитивни повратни информации со сите 5 ѕвезди за нас, ви Благодарам многу!
Ако сте незадоволни со нашите производи и услугата, ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти
.
Ако времето за испорака завршува биде подолго отколку што се очекуваше прашуваме за вашето разбирање и трпение.
И така тоа не светне , а потоа се надолу и сонцето или светло изложеност,
Тогаш тоа ќе продолжи да го сјај ! Може да се користи постојано ~

Големина : Кол : 2. Повод : Секој Тежина : Околу 5
Бришење на слики :
Превозот :
Земја
Превозот Време
Забелешки
Сад
15-30 работни дена
Обезбеди Следење на Број кои се Испраќаат од страна на Кина Пост Воздух mai
Друга Земја
20-60 работни дена
Имаат Следење на Број кои се Испраќаат од страна на Кина Пост Воздух mail
Нема shippment за време на викендите и на големите празници.
Квалитетот contral :
Ние ќе го проверат квалитетот еден по еден и да ви испрати фотографии и детални информации за потврда пред пратката.
Поштата, Обичаи и Временските услови не се во наша контрола.
Ние, исто така може да испрати од DHL, UPS-от, Fedex и EMS и така натаму.
Нашата супериорност :
-Евтини
-Квалитетот контролирани
-МАЛИ ЦЕЛ прифатливо, ОЕМ или ODM добредојде
-Брзо испорака
-НОВ ДИЗАЈН прашање на нашата веб страница често, добредојдовте да ја посетите кога сте слободни.
Светат во темница Ѓердан , Црна Мачка Магија pendant, ноќта на Вештерките ѓердан стакло уметност фото ѓердан Блескав Накит
Прозрачна бел песок модели презентирани во текот на денот , темно сина, зелена
Ве молиме да се стави на ѓердан да се добие за да се добие нашата раце по
Сончевата светлина или на УВ светлина изложеност продолжува за 5-10 минути,
Потоа се темно место , може да блесне !
Светлината ќе полека оди темно , не една ноќ осветлена . Но квалитет проблем неизбежни, ве молиме контактирајте со нас или испрати назад на стоки, ние ќе ги врати вашите целосна исплата или да се обезбеди повторување на услугата, а ќе се обрне на превозот надомест.

Други карактеристики

Метална боја:
Сребро Позлатен, Црна, Антички Бронза Позлатен, Антички Бакар Позлатен
Бренд Име:
HZSHINLING
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Гроздобер
Синџир Тип:
Пуканки Синџир
Материјал:
Стакло
Број На Модел На:
GL-00240
Обликотшема:
Круг
Pendant Големина:
25mm
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Функција:
Никој
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Материјал:
Легура
Еколошки Стандарди:
Олово, Никел, Кадмиум слободни
боја:
Сребро,Бронза,Бакар и Црна
Пакет:
Газа перниче..
Стил:
Стакло Блескав Дијамант
Име:
фото стакло cabochon
подарок:
Подарок под $15
Објектот:
Црна Мачка Магија pendant, ноќта на Вештерките ѓердан
жешка:
Блескав Накит

Најдобри понуди