Компатибилен НОВИ за Canon IR C5800 C6800 C5870 C6870 Горниот Fuser Ролери Греење Ролери FC5-2285-000 FC5-2285

Компатибилен НОВИ за Canon IR C5800 C6800 C5870 C6870 Горниот Fuser Ролери Греење Ролери FC5-2285-000 FC5-2285

DEN 2112.00
 

Тековен
Количина на стоки


Други карактеристики

Тип:
Fuser Ролери
Бренд Име:
OKLILI
Број На Модел На:
IR C5800 C6800 C5870 C6870
Објектот:
Горниот Fuser Ролери Топлина Ролери
Оригинална или во компатибилен:
Компатибилен
Состојба:
Нови
Број На Модел На:
IR C5800 C6800 C5870 C6870
ОЕМ Кодот:
FC5-2285-000 FC5-2285
Пакет:
Неутрален пакет
КОЛИЧИНА:
1pc

Најдобри понуди