Rockeybright canbus 12V 120W 240W h8 led ангел очи сијалица ореол прстен светла за bmw e90 e91 e92 e87 f01 f02 маркер led ангел очи

Rockeybright canbus 12V 120W 240W h8 led ангел очи сијалица ореол прстен светла за bmw e90 e91 e92 e87 f01

DEN 2976.00
 

Тековен
Количина на стоки


Целосна наплата или замена ќе биде дозволено доколку постои БИЛО каков проблем со intem.
Ви благодариме за вашата шопинг и поддршка !.
Ако ви треба DHL, EMS, UPS-от, Fe Dex, итн, ве молиме контактирајте со нас со aliexpress messenger.
Вие сте добредојдени да не контактирате директно ако нешто не сте s ure на.
Карактеристики на h8 120 W led ангел очи led сијалица прстен маркер за bmw e60 e61 e90 e91 e82 e87 f01 f02 e70 e71
H8 120 W led ангел очи кит за BMW fitment листата :
(со акции опремени Ангел Очи / Xenon Светлата само) :
· 1-серија : 08-12 E82/E87 (128i, 135i)
· 3-серија : 09-12 E90 седан Facelifted (328i, 328xi, 335d, 335i)
· 3-серија : 09-12 E91 туринг Facelifted (328i, 328xi)
· 3-серија : 07-12 купе E92 (328i, 328xi, 335i)
· 3-серија : 08-12 E92 M3
· 3-серија : 07-12 E93 кабриолет (328i, 335i)
· 5-серија : 08-12 E60 седан Facelifted (528i, 528xi, 535i, 535xi, 550i)
· 5-серија : 08-12 E61 туринг Facelifted (535xi)
· 6-серија : 08-12 E63/E64 Facelifted (650i)
· X-серија : 07-12 E70 Х5
· X-серија : 08-12 E71 X6
- Z-серија : 09-12 E89 Z4
Оригиналниот дел број
E39/E87/E63/E64 - 6312694048
E53/E65/E66 - 63126916097
E60/E61 - 63126929309
H8 led маркер ангел очи за bmw карактеристики
Светла бела боја, 6000 K
Plug and play инсталација, нема промени потребни
Најдобар избор на ОЕМ сијалица замена.
Цитирано време на испорака : 15-25 работни дена
Увоз доход и обичај должност се одговорни од страна на купувачот.
Повратни информации
Кога ќе ја прими стоката, ве молиме да го потврдите на Aliexpress.
Нема мешање на FM радио
Заштитна термална контрола, спречување на прегревање
Пакет : 2 buc h8 led ангел очи за bmw+две инвертери+прирачник+подарок кутија
Фотографиите се за вашиот референца
Плаќање
Aliexpress препорачуваме Кредитна Картичка, Moneybookers, Банкарски Трансфер, Дебитни картички, T/T, Western Union, итн, кои ќе бидат 100% безбеден за вас и нашата фабрика.
Купувачите водство
Бидете сигурни дека автомобил модел, боја, вати, материјал за време на вашиот проверка.
Нашите h8 120 W led ангел очи сијалица работи само за точната автомобил и точно се бренд , ве молиме љубезно ве молиме проверете ги информациите пред купување. Ние го цениме ПОЗИТИВНИ повратни информации од вас.
Ќе се бара да бродот назад објектот пред целосна наплата или замена е издадена.
Услови За Продажба
Сите точка носи 12 месеци гаранција.

Други карактеристики

Специјални Функции:
супер светло h8 120W led ангел очи сијалица
Објектот Тежина:
0kg
Објектот Дијаметар:
0inch
Материјал Тип:
Алуминиум
Име На Модел:
H8 120W 240W ангел очи за BMW
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Бренд Име:
Rockeybright
Тип На Објект:
Правец На Ветер
За Возило Брендови/Модел:
BMW
боја:
Супер white & светла
Автомобил модел:
H8 E90 E91 E92 E93 E82 E87 E70 Х5 E71 X6 E89 Z4
Име На Модел:
h8 120W 240W led ангел очи сијалица
Температура На Боја:
6000K-7000K
Леќа:
Не Се Вклучени
Лер Зрак Тип:
led ангел очи за bmw E92 h8 led ангел очи
Автомобил модел:
led маркер за bmw
Тип На Објект:
Ангел Очи

Најдобри понуди