DC 12V 40RPM Брзина Редуктор Опрема Кутија Моторни Л-40B500-103-1240

DC 12V 40RPM Брзина Редуктор Опрема Кутија Моторни Л-40B500-103-1240

DEN 495.00
DEN 604.32
 

Тековен
Количина на стоки

И тоа е за 5-10 работни денови од ЕМС или ТНТ. За било какви предмети,ве молиме испратете со ЕМС или на вашата локална пост, кога испрати назад.31"
Менувачот Дел Дијаметар : 32-милиметри / 0. Сите предмети ќе бидат испратени во рамките на обработка на време по добивате вашата исплата. Мажите го направија дефекти не се гарантира, како што се скршени, рбет и така натаму. Сите се врати ставки мора да биде во оригинална услови, вклучувајќи кутија и додатоци. Хонгконг Пост Воздух Mail и Хонгконг Пост Воздух Парцела трае 7 до 30 дена да брод на светот. И ние ќе го прават истото. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе се обиде да одговори на вас како е можно поскоро. Ако исплатата не е достапна, вашата цел ќе биде автоматски затворена. Сите добра се проверени, пред пратката, па ако не сте задоволни со купите, можете да разменувате предмети во една недела и ќе мора да контактирате со нас во рок од 24 часа од приемот на вашето купување
2. Купувачот се одговорни за било каква осигурување ,проблеми и оштетувања кои се предизвикани од превозот услуга за таквите несреќи, одложувања или други прашања. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по примање на тоа, ние ќе се обидеме нашите најдобри напори за поддршка на вас. Покрај купувачот треба да бидат одговорни за било каква такса и/или должност обвинет од страна на својата земја. Ве молиме оставете ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по приемот на стоката, ако сте задоволни со нашите производи и услуги.23"
Главен Материјал : Метал
Тежина : 84g
Пакет : 1 PC
Превозот :
1.
Други Политики :
1. Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Гаранција и Гаранција :
1. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Aliexpress во иднина.96"
Вкупната Должина(Прибл.
Само-услуга Шопинг Процес :
.
Плаќање :
Во моментов, Aliexpress прифати Виза, Мастеркард, Western Union, QIWI и банкарски трансфер. DHL/UPS/Federal Express обично трае околу 3-7 работни дена до дестинацијата.

Други карактеристики

сертификација:
CCC
Тип:
Опрема Мотор
Ефикасност:
ОДНОСНО 1
Брзина(ВРТЕЖИ во минута):
40RPM
Напон(V):
DC 12V
Број На Модел На:
Л-40B500-103-1240
Употреба:
Домашен Уред
Изградба:
Други
is_customized:
Yes

Најдобри понуди