Бесплатен превозот компатибилен нови LPR-P3005 да се намали притисокот ролери за HP Laserjet P3005 M3035 3027 2420 печатач дел на продажба

Бесплатен превозот компатибилен нови LPR-P3005 да се намали притисокот ролери за HP Laserjet P3005 M3035 3027

DEN 710.40
 

Тековен
Количина на стоки

Оригиналниот нова точка ние гарантираме за квалитетот и може да работат добро на машина. Ако компатибилни објектот е неисправен по 1 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако компатибилни објект е неисправна на 1 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект. Други Политики : Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена? А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!. Плаќање : да ја прифатиме alipay тука Ние, исто така, прифати Т/T, Western Union Гаранција и Гаранција : Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари назад. Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.
Превозот : Ние Брод на Светот преку DHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ, CPAM, ние исто така имаат свои товар на бродот на стоки worldwise со поевтина цена Предмети се испраќаат преку DHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ, стигнат до повеќето од countryes whith во 5-15 работни дена. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 15 до 45 работни дена. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. П : Колку чини да брод на мојата земја? A : Ние можеме да брод на стоките од DHL, UPS-от, ТНТ, Fedex експрес, доколку на голема количина ние исто така имаме свој товар на бродот на стоки ширум светот со поевтини испорака цена, ве молиме истрага на детали. ние не прифаќаме да се вратат. П : дали постои следење на Број за мојот објект? A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт.

Други карактеристики

Бренд Име:
TENGYUAN
Број На Модел На:
3005/3035/2420
боја:
BK
Тип:
Други
Име на производ:
да се намали притисокот ролери
P/N:
LPR-P3005
квалитет:
компатибилен нови
Мин. цел:
1pcs
користат за:
HP Laserjet P3005 M3035 3027 2420
Пакет:
Неутрален Пакување

Најдобри понуди